אירועים חתונה בר מצווה בת מצווה ברית יום הולדת ימי נישואין אירועים עסקיים יום כיף גיבוש

בלוקים מעץ לאירועים

מגנטים לאירועים

מהו בלוקים מעץ ?

בלוקים מעץ זה הדבר הכי לוהט כיום!

לאחר שסגרתם אולם אירועים, דיג’י, צלם, ואת כל המסביב ועדיין חסר לכם משהו לאירוע בכדי שיהיה מושלם?

הגעתם לאטרקציה המטריפה את האורחים שלכם.

אתם בטח תרצו אטרקציה ייחודית, מה שיהפוך את האירוע שלכם לאירוע מיוחד מאוד ויוסיף עוד נגיעה לאירוע מושלם.

בחרת המגנט המיוחד תעניק לכם את האטרקציה, בכדי שאורחים שלכם ואתם תיהיו מרוצים.

אנו נציג בפניכם את העמדה שלנו בכדי שתראו איכן הבלוקים יהיו ממוקמים: עמדת בלוקים מעץ לאירועים.

אנו נדבר על הבלוקים מעץ לאירועים בכדי שתדעו על מה אנו מדברים.

לאחר שהצלם הגיע והתמקם עם הציוד,הצלם יתחיל לצלם את האורחים כבר בתחילת האירוע, לאחר שקיבל הצלם כמות מכובדת של תמונות.

הצלם יגש לאזור שבוא הוא התמקם עם הציוד, וכמובן ידפיס אותו בתמונת פוטו וידביק את התמונה על הבלוק בדבק ייחודי לבלוק במקום שידביק אותו על מגנט כפי שנהוג לעשות באטרקציית מגנטים לאירועים, וכאן נגיע להפתעה הגדולה.

בלוק מעץ ייחודי ומעוצב לאירוע לכל אורח, עם כיתוב אישי שנבחר כבר מתחילת האירוע וכמובן העיצוב שנבחר לפני האירוע!

לאחר שהבלוקים שלנו יצאו לאור, אנו נמקם אותם לעמדת הבלוקים שלנו שמיקמנו אותו באזור שמצאנו לנכון למקם בכדי שהאורחים אכן יראו אותו קיים, איזו הפתעה האורחים לקחו את הבלוק, וייחד איתם תור ארוך ללקיחת הבלוק הייחודי שלהם.

האטרקצייה הכי נחשקת כיום, וכמובן גם בלתי נשכחת. כן זהו האירוע המושלם.

אנו נציין עבורכם את היתרונות של אירוע של בלוקים מעץ – שתדעו שזהו הטא’ץ לאירוע מושלם!
אם החלטתם לקחת אירוע של בלוקי מעץ לחתונה, לבר מצווה, לאירועים מיוחדים או אפילו לחינה אם כמות גדולה של אורחים זאת תיהיה אחת האירועים הגדולים שהאורחים שלכם לא ישכחו – חברת המגנט המיוחד תיהיה לצדכם, ייחד אם זאת את כל היתרונות של בלוקים מעץ לאירועים:

בלוק מעץ איכותי במיוחד – בלוקים מעץ איכותיים בשלבי גימור רמה הגבוה ביותר שבא התמונות יהיו מודבקים על גבי הבלוק בדבק מיוחד, בלוקים מעץ שעברו ליטוש מקצועי לבלוק מושלם, כל ההשקעה שלנו זה בכדי שיהיה .

הדפסה תרמית – אנו משקיעים על איכות ההדפסה בכדי התמונות המודבקות על הבלוק ישמרו לאורך השנים, תמונות חדות מאוד, צבעי גוון מדוייקים, לכל אורך האירוע!

צילום מקצועי – הצלם של בלוקים מעץ חרוץ במיוחד, מקצועי אנו מביאים צלמים מקצועים לאחר סינון שמתבצע בקפידה!

ייחודיות – אתם רוצים שהאירוע שלכם יראה באמת מיוחד, אתם רוצים שהאוחים שלכם ימשכיחו לדבר גם לאחר האירוע שיגמר האירוע, וכמובן שאנו נותים גם את האיכות ואת הייחודיות. הגעתם למקום הנכון, בלוקים מעץ שעליהם מודבקות תמונת פוטו איכותיות וחדות, ולכן זאת האטרקציה שעוד ימשיכו לדבר עליה גם בעתיד!

בלוקים לאירועים מעץ
הדבר הבא של עולם האטרקציות!
ניתן גם לשלב את הבלוקים מעץ ייחד עם מגנטים לאירוע

בלוקים מעץ מגיעים במספר גדלים ואת זה גם ניתן לבחור מראש עוד בסגירת האטרקצייה.

האורחים מחפשים חידושים וייחדויות על האטרקציה המיוחדת הזאת כולם עוד ידברו ולא ישכחו! אז תתנו לצלם לעשות את העבודה והכי חשוב זה התוצאה!, אז בואו לקבל את האטרקציה שזהו הלהיט של עולם האירועים ותתנו לנו לשרת אותי למקסימום תוצאות ושירות מקצועי, אז למה אתם מחכים?!

בלוקים מעץ

לכל סוגי האירועים
2600
1800
  • בלוקים מעץ לאירוע מושלם
  • בלוקים מעץ עד שלוש שעות
  • עד 200 בלוקים
  • הנחה מוזלת למזמינים מגנטים לאירוע
חבילה של בלוקים

מהו בלוקים מעץ?

בלוקים מעץ

חבילות בלוקים מעץ לאירועים ללא הגבלה

מגנטים לאירועים

חבילות בלוקים מעץ לאירועים ללא הגבלה ?

חבילות בלוקים מעץ לאירועים ללא הגבלה
כשתתחילו לעשות את סקר השוק לסרוק ולבדוק את הטשח במחירים שנקבעים לבלוקים מעץ לחינה או לחתונה או אפילו לאירוע אחר תשמעו את המושג הבא – בלוקים מעץ ללא הגבלה
ההצעה נשמעת מאוד מפתע, אך חברת המגנט המיוחד יוצאת כאן בהזהרה!
מדובר כאן בשיטה מתוחכמת ושיטתית בעולם אירועי המכירות שמגיעה מאטרקציית מגנטים לאירועים שמבטיחה לכם בלוקים מעץ ללא הגבלת כמות אך לצערנו הרב הרבה לקוחות הגיעו אלינו לאחר שנפגעו מאירועים קודמים.
חשוב לנו מאוד להדגיש!, אין דבר כזה הוצאת בלוקים מעץ ללא הגבלה!.
אז אם הגעתם לספק שמבטיח לתת לכם בלוקים מעץ ללא הבלה עצרו את השיחה ותחפשו ספק אחר, כמו שאמרנו אין דבר כזה בלוקים מעץ ללא הגבלה, אתם צריכים לקחת בחשבון שהספק יכול להחליט לעצמו כמו בלוקים להוציא לאירוע שלכם
רק ספק הגון יוציא את כמות הבלוקים שנקבע בסגירה מול הספק.
בלוקים ללא הגבלה – רמאות!.
חברת “המגנט המיוחד” דוגלת ביושר ואמינות – אנא חשבו בכובד ראש את כמות הבלוקים שאתם צריכים! אנו ניתן דוגמא קטנה לכמות של 300 אורחים תרצו בין 300 – 350 בלוקים מעץ בערך – כמובן לפי שיקול דעתכם.
ברגע שתסגרו מול הספק אתם צריכים לתת האמון בספק שבחרתם שיוציא את הכמות שהזמנתם שכן כל אורח יקבל את הבלוק מעץ, הכמות שסגרתם מול הספק מראש = זאת הכמות שיצא לאורחים.
חברתינו ממליצה שלא לקפוץ על מחירים זולים מבלי לדעת מה מסתתר מאחורי המחיר המוזל – הזול הוא היקר!.

צור קשר

אנו מגיעים לכל מקום שבו תבחרו לערוך את האירוע שלכם ומתחייבים לעבודה מקצועית, לשירות אדיב ולמחיר הוגן.

לאירוע המושלם נמצא במרחק של טלפון אחד.

שאלות שנשאלו בנושא בלוקים מעץ

אז נתחיל בכך שטווח המחירים של בלוקים מעץ לאירועים נע בממוצע בין 1000 ש”ח ועד ל3500 ש”ח כמובן שהמחיר תלוי אך ורק בין כמות המוזמנים וסוג האירוע, בדרך כלל הגדלים של בלוקים מעץ לגודל סטנדרטי הוא 10×10 והוא מתומכר כ 12 ש”ח ליחידת בלוק מעץ אבל כמובן זה תלוי בכמות , ברגע שכמות הבלוקים עולה כך המחיר יורדת משמעותית וההפך.
המחיר הסופי יקבע על פי כל המידע שנקלח מהקלוח וכך יקבל הצעת מחיר הוגנת ונוחה לכל כיס – יכול להיות מאוד שהמחיר כמובן יעלה בעונת הקיץ עקב הביקוש הגדול.

חברת “המגנט המיוחד” מביאה מספר סוגים של גדלים של בלוקים מעץ לאירועים 2 סוגי עץ שהבלוק מייוצר כבר אצל הנגרייה זהו: עץ סנדוויץ’ הייחודיות שיש בסוג הנ”ל הוא הגוון הבהיר והמיוחד או עץ אורן אשר מגיע בצבע קצת יותר כהה וכך יוצר עומק ונראות מושלמת לתמונות.
נוסיף, כי יש עוד 2 גדלים שאנו מפתחים לאורחים שכן מתאימים לאורחים: גודל 10X10 ס”מ (גודל סטנדרטי) ויש גודל נוסף שהוא בגודל 10X15 ס”מ (קצת יותר גדול וטיפה גם יותר יקר).

עם ניסיון של שנים על גבי שנים אנו יודעים חד משמעית כמה בלוקים הינכם אמורים לקבל באירוע שלכם בכדי שתקבלו מחיר הוגן והנוח לכל כיס.
אנו כמובן נמליץ על בלוק אחד לכל אדם – אם הזמנתם 300 מוזמנים ההמלצה שלנו היא כמובן לפחות 300 בלוקים המטרה שלנו שכל אחד יצא עם בלוק מעץ מתוך האירוע הבלתי נשכח.

כמובן! אפשרי ואפילו אנו נשאל אותכם אם תרצו להקדיש כיתבו על כל בלוקץ שיצא לאורחים בנוסף לכך גם עיצוב ייחודי במידה ותרצו – בדיוק כפי שעושים באירוע של מגנטים סטנדרטי!
כך תהיו בטוחים שהאורחים לא ישכחו את האירוע שבוא הם היו וכמובן הם ידעו מאיזה אירוע אותו הבלוק מעץ שהתקבל לידם בתור מזכרת מתוך האירוע הבלתי נשכח.

5/5 - (108 votes)