מגנטים ל אירועים חתונה בר מצווה בת מצווה ברית יום הולדת ימי נישואין אירועים עסקיים יום כיף גיבוש - ההוצאה קטנה, התוצאה גדולה.

שאלות ותשובות

המגנט המיוחד - שאלות תשובות

אנו בחברת המגנט המיוחד צברנו ידע וניסיון רב בתחום המגנטים לאירועים וענינו אל אינספור שאלות ותשובות בתחום. לנוחיות הגולשים אספנו את כל השאלות הנפוצות וביקשנו מצוות המומחים בחברה לענות עליהם תשובות.

אתם שואלים, המומחים עונים!

למגנטים אין מחיר אחיד, המחיר נקבע באופן אישי לכל אירוע ומתבסס על מספר גורמים כמו כמות האורחים המשתתפים באירוע, ככל שמספר האורחים גדול יותר, כך גם מחיר הצילום יהיה גבוה יותר, כמה זמן נמשך האירוע, גודל המגנטים, המקצועיות של הצלם, הניסיון, איכות הציוד וחומרי הגלם שבהם משתמש הצלם, איכות ההדפסה ועוד.

צלם המגנטים מגיע שעה לפני תחילת האירוע, הוא בודק את תקינות הציוד, ממקם את הציוד ומתארגן לקראת האירוע כדי להיות מוכן כבר כאשר האורח הראשון מגיע. צלם המגנטים עוזב את האירוע לאחר שאחרון האורחים עזב את המקום כשהוא מצויד המגנט שלו.

יש שני סוגים של מגנטים, מגנטים רגילים ומגנטים פולרואיד. המגנטים הרגילים מגיעים בגודל 10X 7.5 סנטימטר, מגנטים פולארד גדולים יותר מהמגנטים הרגילים, הם מגיעים בגודל של 10X12 סנטימטר, ועל כן גם יקרים יותר.

אנו במגנט המיוחד עובדים עם הציוד העדכני ביותר והחדיש ביותר בתחום. יש לנו מצלמות מתקדמות ואיכותיות, ציוד גיבוי ומספר סוגי מדפסות, מדפסת קנון, מדפסת אירקסון ומדפסת מצובישי באיכות וברמה הגבוהה ביותר.

 את התמונות אנחנו מפתחים על דפי פוטו מיוחדים, דפים שישמרו על איכות המגנט אורך זמן רב.

כל מגנט עובר ציפוי למינציה שיגן עליו מפני לכלוכים ולחות ויקנה לו תוחלת חיים ארוכה.

הטוב ביותר זה להגיע עם צלם ועוזר צלם. עוזר הצלם יסייע לצלם בהדפסה ובחיתוך המגנטים. אם לא תשכרו שני אנשי צוות, כל העבודה תיפול על הצלם, הוא יידרש לצלם, להדפיס ולחתוך ומטבע הדברים הוא יעבוד יותר לאט והתורים לצילום ולפיתוח התמונות יהיו ארוכים.

קחו מגנט אחד ונסו להצמיד אותו אל המקרר, אם הוא לא ייצמד, כנראה שאיכות המגנט אינה טובה. את המגנט המצולם נסו לקפל, אם הוא מתקפל והצבע דוהה או יורד, איכות המגנט אינה גבוהה. שימו לב גם לצבעים, האם הם חדים וברורים והאם הם לא נשפכים מחוץ לגבולות הצילום.

כמות המגנטים שתזמינו תלויה בכמות האורחים. באופן עקרוני חשוב לקחת בחשבון שכל אורח באירוע יצא לפחות עם מגנט אחד.

במקום בולט וזמין אנו נציב לוח שעליו נציג את המגנטים המצולמים. האורחים שיגיעו למקום יוכלו לבחור את תמונות שבהן הם מעוניינים.

כן , אחת לשעה, בערך, אנו נדפיס את התמונות שצילמנו ונציג אותן לפני האורחים. נדפיס את התמונות במקום מיוחד שבו יש נקודת חשמל ושולחן עבודה. המקום חייב להיות מקורה מאחר ואנו משתמשי בציוד הרגיש לשמש ולתנאי אקלים אחרים.

בהחלט המגנט הוא בעל שדה מגנטי נמוך שאנו מורגש מעבר לשלושה מילימטרים, ולכן הוא אינו פוגע ברכיבים האלקטרוניים שבתוך המכשירים. תוכל להדביק את המגנט גם למארז המחשב ללא חשש לפגיעה בדיסק הקשיח או בכל רכיב אחר.